НАТО открестилось от маневров в Крыму

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
Shut написал(а):
в свое время, половина хохляндии были наши(восток), а другая половина под ливонским орденом ходила, после этого и пошел там раскол на запад и восток...... мож оттяпать восточную, а?

В свій час дика кацапія ще не існувала, а ми мали свою державу!

Ви тільки суньтесь, то ми вам втяпаємо, мало не покажеться!
 

aerow

Активный участник
Сообщения
2.658
Адрес
Москва
Ты выражения то выбирай! ...умник.

Посмотрел бы я на тебя годика через три, когда они военных баз там у вас в украине настроят, а ваши гарны девки будут натовских солдат обслуживать повзводно... а баз настроят, поверь! Свою-то армию вы просрали... а народ который не хочет кормить свою армию - будет кормить чужую! Это аксиома.

:-o
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
aerow написал(а):
Ты выражения то выбирай! ...умник.

Посмотрел бы я на тебя годика через три, когда они военных баз там у вас в украине настроят, а ваши гарны девки будут натовских солдат обслуживать повзводно... а баз настроят, поверь! Свою-то армию вы просрали... а народ который не хочет кормить свою армию - будет кормить чужую! Это аксиома.

:-o

Ну не я першим почав. А щодо армії, то російська також зараз не на злеті, а свою ми відбудуємо.

Також я не вважаю російську армію своєю, то чому ж ви маєте свої бази в Криму?

А в Росії також є гарні дівчатка, які не зовсім правильно поводяться, та це не провина армії. Чи хтось має іншу думку?

А Росії вже час навчитися поважати вибір інших. І чому ви розглядаєте НАТО як зло, а російські бази як добро. Де та невидима різниця? Ще раз нагадую, ви не в себе вдома, і час позбутися цієї манії. Я за дружбу народів, а не за маніпуляцію.
 

Collen

Активный участник
Сообщения
213
Адрес
Беларусь
Ты на Крым не гони. Крым - русский и только русский. И не вам хохлам препираться. Не можете нормально жить, так к соседям уважительно относитесь.
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
Collen написал(а):
Ты на Крым не гони. Крым - русский и только русский. И не вам хохлам препираться. Не можете нормально жить, так к соседям уважительно относитесь.

Ти качапєнко, слідкуй за словами, це по-перше.

А про Крим забудьте. Тільки суньтесь.
Дивіться, бо ще ненароком подавитесь, од заздрощів.

А щодо сусідів, то якраз у москалів повага через край пре.
 

Alan

Активный участник
Сообщения
1.207
Адрес
Windsor ON, Canada
Slushai, ti... govori po russki.

Ya tozhe yaziki znayu.

A pro vashu krutost pomolchi. Protiv Rossii hren vi i vashi amerikanskie poveliteli sdelaete.
 

Alan

Активный участник
Сообщения
1.207
Адрес
Windsor ON, Canada
Ya ne ukrainets, no po smislu pohozhih slov tak mogu...

Blin.. terpet ne mogu kogda kto nibud yazikom vipyachivaetsya.

Eto pokazivaet vsyu melkotu haraktera.

Ato mne chego, po angliski ili po osetinski govorit? HAha, on zhe menya hui togda poimet.. lol
 

Евгений

Активный участник
Сообщения
590
Адрес
Иркутск
Мне все понятно: данный субъект Рома_Україна, по видимому из Чернобыля родом :eek:
 

Shut

Активный участник
Сообщения
671
Адрес
Липецк
а у меня есть подозрение, что этот человек вообще никогда не был в восточной украине, бендеровец хренов!
 

Shut

Активный участник
Сообщения
671
Адрес
Липецк
Кстати, мля, если у ж на то пошло, не проще ли ссделать как я писал, провезти референдум в восточной украине, и узнать как народ желает жить, и вообще, коль начали жить суверенно, так и живите, на хрен вам НАТо нужно? а базы свои мы из крыма выводить не будем, это наша база, да и ваша тоже кстати, ведь она в союзе строилась, а там мы были одним государством, про это забывать нельзя.... офигеть..... может мы действительно захватчиками были в великую отечественную? че за наезды левые? у вас даже статуса ядерной державы уже нету..... вы же никто, у вас все заводы совместно были построены, и то по заказу ЦК, и хорош наш газ 3,14здить!!!!
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
Alan написал(а):
Slushai, ti... govori po russki.

Ya tozhe yaziki znayu.

A pro vashu krutost pomolchi. Protiv Rossii hren vi i vashi amerikanskie poveliteli sdelaete.

А ти розкладку на кирилицю поміняй. А то трансліт ріже очі...
І прояви своє знання іноземної мови.

І я знаю іноземні мови... а що?

А ми не йдемо проти Росії. Ми за Україну. Це різні речі.
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
Alan написал(а):
Ya ne ukrainets, no po smislu pohozhih slov tak mogu...

Blin.. terpet ne mogu kogda kto nibud yazikom vipyachivaetsya.

Eto pokazivaet vsyu melkotu haraktera.

Ato mne chego, po angliski ili po osetinski govorit? HAha, on zhe menya hui togda poimet.. lol

Я не випендрююсь, а розмовляю рідною мовою, чи той хто не розмовляє російською просто випендрюється? Чому я маю розуміти російську, а ви не повинні українську?

Англійську я зрозумію, але чи це вам треба?
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
Shut написал(а):
Кстати, мля, если у ж на то пошло, не проще ли ссделать как я писал, провезти референдум в восточной украине, и узнать как народ желает жить, и вообще, коль начали жить суверенно, так и живите, на хрен вам НАТо нужно? а базы свои мы из крыма выводить не будем, это наша база, да и ваша тоже кстати, ведь она в союзе строилась, а там мы были одним государством, про это забывать нельзя.... офигеть..... может мы действительно захватчиками были в великую отечественную? че за наезды левые? у вас даже статуса ядерной державы уже нету..... вы же никто, у вас все заводы совместно были построены, и то по заказу ЦК, и хорош наш газ 3,14здить!!!!

Не вам вмішуватись у внутрішні справи МОЄЇ країни.

>на хрен вам НАТо нужно?

а на хрін нам Росія?

>ведь она в союзе строилась

ну зараз ми на цій підставі і всі російські бази будемо ділити

:cool:

>у вас даже статуса ядерной державы уже нету.....

При потребі відновимо, у нас є наука

>у вас все заводы совместно были построены

У вас теж сумісно з нами, і що?

А про газ не треба брехати -за все оплачено!
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
У вас просто немає розумних аргументів, а є застарілий набір аксіом типу:
"А мы, русские.." і пішло поїхало (купа образ, проява неповаги і т.д і т.п.)

Не старайтеся бути найкращими через приниження ближнього. Це моя вам порада. І не будьте такими наглими, теж не дуже гарно виглядає на фоні...
 

Shut

Активный участник
Сообщения
671
Адрес
Липецк
ты это скинам нашим скажи! да и про наглость гнать не стоит, вы либо там тоже не семечки плюете, просто вести себя надо по-человечески, мы к вам сейчас с базами всякими не лезем, ваши проблемы, а вот на буржуев с осторожностью поглядывайте, брат брату плохого не сделает, а вот дядька чужой.....
 

Рома_Україна

Участник
Сообщения
16
Shut написал(а):
ты это скинам нашим скажи! да и про наглость гнать не стоит, вы либо там тоже не семечки плюете, просто вести себя надо по-человечески, мы к вам сейчас с базами всякими не лезем, ваши проблемы, а вот на буржуев с осторожностью поглядывайте, брат брату плохого не сделает, а вот дядька чужой.....

Ну про скінхедів це інша розмова. Людина, яка вважає студента з Африки ворогом, нормальною бути не може.

Ну з базами лізти і не треба :)

А з обережністю ми поглядаємо на всіх.
Буржуї буржуями, та в Росії зараз також не комунізм.

І ось ви говорите браття, а звідки ж та гора образ, що я отримав?
Хіба це було по-братські?
 
Сверху